Dek Optica, Handmade in Poland!


Dek Optica to firma rodzinna, która od 3 pokoleń zajmuje się projektowaniem i produkcją opraw okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych.  

Pomimo 40 lat działalności na rynku, Dek Optica stale się rozwija. Marka nabiera nowego, artystycznego charakteru za sprawą Ewy Doleczek, która 13 lat temu zapoczątkowała serię zmian w rodzinnym zakładzie. Ewa jest miłośniczką sztuki i nieszablonowej mody – projekty, które tworzy są barwne, pomysłowe i niebanalne. Spokojny i stonowany design, który przez wiele lat towarzyszył oprawom Dek Optica, został odświeżony, za sprawą nieszablonowych połączeń kolorystycznych i wypracowanym, autorskim sposobem ręcznego zdobienia, dopasowanym do delikatnej kobiecej stylistyki. Spod rąk Ewy wyszło ponad 100 modeli opraw okularowych i przeciwsłonecznych oraz niezliczona liczba połączeń kolorystycznych w ręcznie malowanych liniach.

1jpeg 

Pomysłowy design i modowe wyczucie, to tylko część sukcesów Ewy w Dek Optica. Od czasu przyjścia do firmy, pokierowała ona gruntownym rebrandingiem, wprowadziła do firmy profesjonalny marketing, a także nadzorowała stworzenie nowej sieci dystrybucji. W ciągu ostatnich lat Ewa stworzyła markę osobistą, stając się rozpoznawalną personą na polskiej scenie optycznej.

3jpeg 

Oprawy marki Dek Optica, są w 100% ręcznie robione w naszej Wrocławskiej manufakturze. Jest to dla nas źródło dumy i jedna z głównych wartości marki. Dzięki gruntownie zmodernizowanej linii produkcyjnej Dek Optica łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią oraz miłością do piękna i sztuki. Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze produkty powstają w Polsce. Wierzymy, że nasze oprawy „Made in Poland” mogą śmiało konkurować z dużymi markami – jest to dla nas źródło motywacji i cel, do którego zmierzamy.

 5jpeg

Wiedza i umiejętności przekazywane z pokolenia na pokolenie wpływają na wysoką jakość naszych produktów oraz usług. Marka zyskała renomę godnego zaufania producenta. Dek Optica od ponad 30 lat aktywnie uczestniczy w życiu branży optycznej w Polsce. Jako firma uczestniczymy w najbardziej prestiżowych targach optycznych w Europie: Mido w Mediolanie, Dortmundzie, Sofii, Brnie, Karpaczu, Poznaniu a w tym roku wystawiamy się również w Dubaju.

 pani ewajpeg

Naszą główną ambicją jest stworzenie międzynarodowego brandu, który będzie rozpoznawalny na całym świecie.


Więcej na: https://dekoptica.pl/