GoE Wellness czyli filary zdrowego stylu życia!


GoE Wellness to marka, która podchodzi holistycznie do zdrowia i dobrego samopoczucia. Wszystkie działania oparte są na przekonaniu, że lepszą jakość życia można osiągnąć, patrząc na nie całościowo i dbając o każdy jego aspekt. Dlatego filozofia wellness marki oparta jest  na czterech głównych filarach: aktywności fizycznej, odpoczynku, odżywianiu i pięknie. Bardzo istotne są także działania edukacyjne i wspieranie klientów na ich drodze do zmiany. Drastyczne zmiany nie są bowiem dobrym, długoterminowym rozwiązaniem, zdecydowanie bardziej sprawdza się metoda “małych kroków”, które ubrane w regularność przynoszą wielkie zmiany w życiu.

Bars1png

Aktywizując wszystkie cztery filary człowiek skupia się na ruchu w codziennym życiu, umiejętności relaksowania się, wprowadzaniu zdrowych zamienników i odpowiednich wartości odżywczych do diety oraz życiu w zgodzie z sobą i uzewnętrznianiu wewnętrznego piękna. Zdrowe odżywianie i holistyczne wellness są dla marki GoE Wellness kluczowe. Tak samo jak przekazanie klientom, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie poprzez odpowiednią dietę oraz styl życia. Dlatego też ofercie marki znajdują się produkty oparte na nasionach konopi siewnej, pomagające utrzymać równowagę w organizmie- olej, białko, batony i napój roślinny.

Bars2png


Twórcom marki i całemu zespołowi zaangażowanemu w jej rozwój zależy na tym, aby produkty były smaczne, wysokiej jakości, ale również korzystne dla organizmu i środowiska. Stąd decyzja o wykorzystaniu nasion konopi siewnej jako jednego z głównych składników.
Nasiona konopi siewnej są bogate w cenne składniki odżywcze, takie jak błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe, wapń, żelazo, a także witaminę E i witaminę K oraz wiele innych. Są również bogatym źródłem pełnowartościowego białka o wysokiej strawności. Mogą przyczynić się do poprawy funkcjonowania organizmu, m.in. wpływając na zdrowie serca, układu nerwowego, skóry, włosów i paznokci.

GOEW3894-EditjpgMarka stawia na zrównoważony rozwój, do produktów wykorzystywane są tylko naturalne i ekologiczne składniki, co wpływa na jakość produktów i pozytywnie oddziałuje na środowisko oraz na zdrowie. Konopie siewne są przyjazne dla środowiska. Ich uprawa wymaga mniej wody niż uprawa soi czy migdałów, oddaje wartości odżywcze do gleby, a także nie wymaga stosowania pestycydów i herbicydów. Ponadto, konopie siewne są w stanie absorbować dwutlenek węgla z atmosfery, co ma pozytywny wpływ na redukcję emisji gazów cieplarnianych - na każdą tonę wyprodukowanych konopi 1,63 tony CO2 jest usuwane z atmosfery. To jeden ze względów, dla którego konopie siewne stały się głównym składnikiem produktów GoE Wellness.

photo1pngHolistyczne podejście do zdrowia i wellness to w przypadku GoE Wellness bardzo ważna kwestia. Wszystko dlatego, że nasze samopoczucie jest związane nie tylko z fizycznym stanem organizmu, ale także z emocjami, myślami i relacjami z innymi ludźmi. Filozofia marki wyjaśnia to w łatwy i przystępny sposób poprzez swoje 4 filary: aktywność, odpoczynek, odżywianie oraz piękno. Aktywność pozwala nam poczuć siłę, którą posiadamy w sobie. Odpoczynek natomiast pomaga nam zresetować umysł i zregenerować ciało. Odżywianie to zdrowe wybory żywieniowe, które mają kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia. W końcu, piękno nie wynika z tego co jest powierzchowne - ono jest w nas samych. Zachęca do pokochania siebie i zabłyśnięcia pięknem od wewnątrz.

 Untitled design 2pngPomoc w wyrabianiu zdrowych nawyków jest dla marki GoE Wellness kluczowa. Jej eksperci i przedstawiciele chętnie dzielą się wiedzą na temat zdrowego stylu życia i dbania o siebie. Dzieje się to poprzez platformę internetową, dostarczając narzędzia, techniki, zajęcia, wpisy na blogu, filmy i nagrania audio z łatwymi do naśladowania zajęciami i rutynami, marka wspiera klientów w ich drodze do wellness. Wszystko po to, aby zainspirować ludzi do życia w bardziej świadomy i zdrowy sposób, pomagając im wyrobić zdrowe nawyki, dopasowane do ich stylu życia.

Projekt bez nazwypng

Więcej informacji: www.goewellness.com