Interrisk - ubezpieczenia dla całej rodziny!


Ubezpieczenie zdrowotne Antidotum Plus. Ubezpiecz siebie, całą rodzinę lub swoje dziecko.

Posiadacze indywidualnego ubezpieczenia kosztów leczenia Antidotum Plus zamiast czekać w kolejkach w placówkach publicznej służby zdrowia mają bezgotówkowy dostęp do wysokospecjalistycznej opieki medycznej na najwyższym poziomie. Może więc warto zainwestować w zdrowie osobiste i członków rodziny? Tym bardziej, że ochronę można mieć za już 65,00 zł miesięcznie.

InterRisk jest jednym z liderów w segmencie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce dedykowanych klientom indywidualnym. Towarzystwo było jednym z pierwszych, które zaoferowało takie produkty na polskim rynku. Klienci  InterRisk mają do wyboru prywatne ubezpieczenia zdrowotne: Medi Care i Antidotum Plus. Towarzystwo ograniczyło do minimum niezbędne formalności – nie trzeba wypełniać ankiety medycznej o stanie zdrowia, dzięki czemu decyzja o możliwości zawarcia umowy zapada natychmiast. Umowa może być zawarta zarówno w wariancie indywidualnym jak i rodzinnym. Polisa umożliwia dostęp do nowoczesnych technologii medycznych, wysokiej jakości usług w sieci placówek własnych
i partnerskich. Klienci InterRisk otrzymują m.in.:

· bezgotówkową realizację świadczeń w sieci ponad 1500 placówek medycznych o wysokim standardzie i nowoczesnym wyposażeniu;

· dostęp do infolinii medycznej (24h/7 dni w tygodniu);

· nielimitowane wizyty u lekarzy specjalistów bez skierowania;

· szeroki zakres świadczeń medycznych, w tym dostęp do badań specjalistycznych, np. tomografię komputerowej, czy rezonansu magnetycznego (bez karencji) i badań diagnostycznych.

Antidotum Plus 1080x1080png

InterRisk TU SA Vienna Insurance Group funkcjonuje na polskim rynku od prawie 30 lat. Spółka jest liderem rynkowym ubezpieczeniach osobowych i gwarancjach ubezpieczeniowych. Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i małych i średnich firm oraz korporacji. Wśród szerokiego wachlarza produktów znaleźć można ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Najważniejsze dla InterRisk jest bezpieczeństwo ubezpieczonych. Szczycimy się szóstym na polskim rynku wskaźnikiem wypłacalności wśród 10 największych Spółek majątkowych zgodnie z Solvency II.

InterRisk jest częścią koncernu Vienna Insurance Group, który ma za sobą blisko 200 lat doświadczenia. W skład Grupy wchodzi około 50 firm, które działają na obszarze 30 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

W ramach ubezpieczenia Antidotum Plus świadczeniem objęte są choroby uprzednio występujące (nie dotyczy to świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu), prowadzenie ciąży, rehabilitację, wizyty domowe, szczepienie przeciw grypie.  InterRisk przygotował specjalna ofertę ubezpieczenia dzieci.

Produkt zyskał uznanie ekspertów, zdobywając brązowe godło jakości programu Quality International w 2018 roku oraz tytuł i certyfikat Rodzinnej Marki Roku w latach 2018, 2020, 2022.

Więcej na: https://interrisk.pl/