Marmara Sterling - wysokiej jakości biżuteria i sposób, w jaki żyje współczesna kobieta!


Marmara Sterling to biżuteria wykonana ręcznie, łącząca najwyższej jakości austriackie kryształy z elementami srebrnymi. Jesteśmy firmą odpowiedzialną i dbającą o środowisko naturalne. Pragniemy, aby biżuteria marki Marmara Sterling była długotrwałą inwestycją, a nie tylko modnym zakupem na jeden sezon. Produkcja przyjazna środowisku to dla nas priorytet, dlatego 99% srebra które używamy pochodzi z recyklingu. Wszystkie nasze pudełka są opatrzone certyfikatem FSC, który jest gwarancją że opakowania są wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu.

_14a4424JPG

 Ponieważ samo srebro próby 925 bardzo łatwo się utlenia, co może spowodować, że metal szybko pociemnieje, wszystkie srebrne elementy naszej biżuterii są rodowane. Rod jest rzadkim metalem (i w rzeczywistości droższym od złota), który nie rysuje się i zapobiega utlenianiu się biżuterii, dzięki czemu zachowuje ona swój blask i połysk na bardzo długo. Połowa naszej oferty biżuterii jest produkowana z pozłacaniem, z myślą o tych naszych klientkach, które noszą tylko złoto. Odbywa się to w podobnym procesie jak rodowanie, z tą różnicą, że zamiast rodu używamy 18-karatowego złota. Nasze klientki mogą wybierać pomiędzy różowym i żółtym złotem.

044a7602-editJPG

 Pragniemy, aby nasza biżuteria była długotrwałą inwestycją, a nie tylko modnym zakupem na jeden sezon. W naszych wyrobach wykorzystujemy wysokiej jakości cyrkonie, z iście diamentowym blaskiem. Zapewniamy, że ich proces produkcji a następnie jubilerskiej obróbki odbywa się na najwyższym poziomie. Dlatego biżuteria z naszymi cyrkoniami będzie służyć i zachwycać swoją odpornością przez lata. Jakość można sprawdzić przy pomocy mikroskopu, szukając znaku jakości. Marmara używała i będzie używać tylko najwyższej jakości kryształów produkowanych w Austrii. Kryształy, których używamy są wytwarzane przez człowieka, ale wykonane z precyzją przy użyciu kwarcu, piasku i minerałów.

350a6780JPG

Produkcja i obróbka tak twardych materiałów, zarówno kryształów jak i kamieni szlachetnych to bardzo skomplikowany proces, ponieważ mają one setki identycznych fasetek w kilku kierunkach i każdy kierunek odbitego światła musi być najpierw obliczony komputerowo, następnie symulowany w 3D, poddany optymalizacji i wreszcie przekształcony w programy sterujące dla skomplikowanych maszyn. Wysiłek jednak się opłaca. Dzięki temu kryształy lśnią niesamowitym blaskiem, błyszczą się i mienią przy każdym ruchu zachwycając nasze klientki.

IMG_0451JPG

Marmara Sterling to przykład marki, która zrodziła się z pasji. Grete Gribkovski, jedna z założycielek i obecnie główna projektantka, zawsze pasjonowała się projektowaniem biżuterii. Dzięki biżuterii pragnęła opowiedzieć swoją historię. Zdaniem Grete, za magią Marmara Sterling kryje się ciągłe dążenie do tego, aby kobieta Marmary stanowiła istotę wszystkich działań, aby ekscytować i zadziwiać ją tą odrobiną magicznego pyłu, który ożywia każdą biżuterię i pozwala opowiedzieć swoją własną historię.

IMG_0452JPG

Nasze kobiety – zespół, ambasadorki, fanki i klientki – inspirują, kształtują i motywują nas do dalszych działań. W zamian my, chcąc zwieńczyć dzieła i wydobyć na wierzch osobowości naszych świadomych stylu i swojej wartości kobiet, nie oszczędzamy na kolorach i nowym poziomie blasku w naszych projektach. Chcemy mieć pewność, że dzięki naszej biżuterii kobiety poczują się jeszcze bardziej pewne siebie, eleganckie i kobiece. Chcemy, by to co tworzymy pozwalało nam podkreślić unikalny charakter każdej z nas.

041_marmara_tootefotod_evelinelmest_210811JPG

Więcej na: https://www.marmara-sterling.pl/pl/