ME & DERM - nowość na rynku dermokosmetyków!


Poznaj markę dermokosmetyków ME & DERM i pozwól nam zadbać o kondycję Twojej skóry! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Zapraszamy cię do naszego świata profesjonalnej pielęgnacji.

P1015855_Easy-Resizecomjpg

ME & DERM to marka nowatorskich dermokosmetyków przeznaczonych dla osób z każdym rodzajem skóry, ale szczególnie dedykowana skórze z problemami: suchej, naczynkowej oraz z widocznymi oznakami starzenia.  

P1015953_Easy-Resizecomjpg

Szeroka gama produktów tworzona przez naukowców z laboratorium piękna pozwoli Ci wybrać produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb! Każdy z kremów zawiera otulający opatentowany biopolimer - DIBUSHIELD PRO-HEAL™ o silnym działaniu ochronnym anti-pollution, ale to nie wszystko!

P1016370_Easy-Resizecomjpg

Co jeszcze wyróżnia Me & Derm?

W kremie do cery naczynkowej znajdziesz Biophytex™ pielęgnujący kondycję ścianek naczyń krwionośnych, zapewniając zdrowe mikrokrążenie skóry, co zmniejsza widoczność już istniejących naczynek.

P1016393-3_Easy-Resizecomjpg

W składzie kremu do cery odwodnionej dodany został kompleks PatcH2O™ intensywnie nawilżający skórę, zapewniając jej jędrność i elastyczność.

PANA4087_Easy-Resizecomjpg

A w tubce Me & Derm do cery dojrzałej znajdują się Matrixyl® Synthe’6™ i koenzym Q10 działające przeciwzmarszczkowo, ochronnie, a dodatkowo odbudowują i pielęgnują skórę, zapewniając jej gładkość, jędrność i elastyczność.

PANA4183_Easy-Resizecomjpg

Łamiemy stereotypy, działamy nieszablonowo! Chcemy, aby dermokosmetyki dostępne były dla każdego i w przystępnej cenie.

PANA4215_Easy-Resizecomjpg

Więcej na: https://meandderm.pl/