Najwyższej jakości herbaty owocowe i ziołowe od Bifix!


Bifix to Firma rodzinna, z ponad 30-letnim doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku z gospodarstwa sadowniczego, a jego głównym inicjatorem i właścicielem jest Prezes Wojciech Piasecki. Jako pierwsza Firma w Polsce wprowadziła herbatki owocowe.

Bifix_5C3A7655jpg

Swoich Klientów stale zaskakuje coraz to nowszymi smakami nie tylko herbatek funkcjonalnych, ziołowych, zielonych, owocowych, ale również suplementów diety, czy też przekąsek warzywnych. W tak bogatej ofercie Firmy każdy znajdzie coś dla siebie. Herbatki Firmy BIFIX to produkty wysokiej jakości. Powstają wyłącznie z naturalnych surowców, które pochodzą z własnych plantacji lub od sprawdzonych dostawców. Każdy surowiec kontrolowany jest z największą dokładnością, aby wszystkie oferowane produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Herbatki znajdą swoich zwolenników zarówno wśród tych, którzy zwracają szczególną uwagę na zdrowy tryb życia, prawidłowy sposób odżywiania oraz tych, którzy chcą wspomóc swój organizm w procesach odchudzania i oczyszczenia.

Bifix_5C3A7818jpg

Nowością Firmy BIFIX jest seria FIT produktów warzywnych: przekąsek i past. Produkowane z najwyższej jakości surowców oraz wyselekcjonowanych ziół i aromatycznych przypraw. Produkty te sprawdzą się zarówno na ciepło, jak i na zimno z pieczywem, do mięs i makaronów.

Bifix_5C3A8121jpg

Od kilku lat, oprócz herbat Firma rozszerzyła swoją działalność o dżemy owocowe, bez dodatku białego cukru i dżemy ekologiczne. Wszystkie przygotowywane z najwyższej jakości surowców owocowych, pochodzących z własnych plantacji samego Właściciela.

Bifix4484jpg

Więcej na: https://www.bifix.pl/