NovAge Skinrelief – na ratunek wrażliwej skórze!


Każdego dnia skóra jest narażona na różne czynniki zewnętrzne, starzeje się. To sprawia, że staje się coraz bardziej wrażliwa i delikatna. Zanieczyszczenia, promieniowanie UV czy nieodpowiednie składniki kosmetyczne to niechciani wrogowie, którzy potrafią wpłynąć na kondycję cery. Jak ją ochronić, aby jak najdłużej zachowała młodość, promienność i delikatność?

Proces powstawania kosmetyków marki Oriflame jest długi i wnikliwy. Każdy skład jest starannie dopracowany, a składniki dobierane są tak, aby produkt był jak najbardziej naturalny i skuteczny w działaniu. Specjalistyczna linia NovAge to kosmetyki pielęgnujące cerę oparte na zaawansowanych, naukowych technologiach. Oprócz nauki, wykorzystywane są również elementy pochodzące z roślin - jak ekstrakty z roślinnych komórek macierzystych, a ich działanie przynosi świetne efekty.

NovAge Skinrelief 1jpg

Tym razem marka Oriflame prezentuje najnowszą linię, kierowaną do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. NovAge Skinrelief to pięć produktów o działaniu kojącym i przeciwstarzeniowym. Stworzone w oparciu o technologię Ultra Calm, która łagodzi wszelkie objawy reaktywnej skóry. Do tego aktywny składniki jakim jest DermaLift czyli substancja zbliżona do retinolu – delikatna, ale bardzo skuteczna. Kosmetyki z tej linii stworzone są z myślą o cerze niezmiennie narażonej na szkodliwe zanieczyszczenia. Technologia 3D Pollution Guard brzmi skomplikowanie, ale w rzeczywistości działa cuda tworząc powłokę, niczym ochronna druga skóra.

NovAge Skinrelief 3_Easy-Resizecomjpg

Technologia Ultra Calm zawiera naturalny środek aktywny, który działa na wielu poziomach, aby przywrócić optymalny stan wrażliwej skórze.

· Łagodzi podrażnioną skórę, dezaktywując reakcje zapalne na czynniki drażniące.

· Przywraca nawilżenie poprzez zwiększenie poziomu NMF (naturalnych czynników nawilżających) w barierze skóry, które przyciągają i zatrzymują wodę.

· Wzmacnia skórę poprzez optymalizację organizacji komórek korneocytów i lipidów zewnątrzkomórkowych, zapewniając szczelną i bezpieczną konstrukcję skóry.

· Pomaga przywrócić równowagę mikroflory skóry poprzez hamowanie tworzenia się niepożądanych biowarstw na powierzchni skóry.

Połączenie tych składników przynosi efekt w postaci nie tylko redukcji podrażnień, ale również widocznym zmniejszeniu zmarszczek i uelastycznieniu skóry.

NovAge Skinrelief 5_Easy-Resizecomjpg

Formuły produktów NovAge Skinrelief nie zawierają składników potencjalnie wywołujących reakcje skórne i są zamknięte w higienicznych opakowaniach z pompką, by zminimalizować użycie konserwantów.

Potwierdzono klinicznie, że NovAge Skinrelief:

· Zmniejsza wrażliwość skóry

· Łagodzi wrażliwe/reaktywne stany skóry, takie jak suchość, szorstkość i zaczerwienienie skóry

· Redukuje widocznosć zmarszczek

· Poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Seria NovAge Skinrelief jest dedykowana dla skóry w każdym wieku.


Więcej na: https://pl.oriflame.com/brands/novage