Rewolucja z bielizną menstruacyjną od Sis Underwear!


Czym jest bielizna menstruacyjna? W skrócie jest to bielizna, która wyglądem przypomina zwyczajne, kobiece figi, a podczas okresu w zupełności zastępuje nam inne środki higieniczne.

basic1_Easy-Resizecomjpg

Nie są to jednak zwykłe majtki, składają się bowiem z 4 materiałów (chłonna bawełna, absorbujący eukaliptus, wodoodporny materiał, elastyczna tkanina na wykończenie), które zapewniają nam pełną ochronę podczas okresu przez cały dzień, a dzięki wykorzystanym technologiom chronią przed infekcjami, podrażnieniami i dyskomfortem.

IMG_8480_Easy-Resizecomjpg

Rewolucyjne majtki menstruacyjne nadają się do prania i użytku wielorazowego, z jednej pary, przy odpowiednim dbaniu można regularnie korzystać nawet przez 7 lat. Sis Underwear to marka, która jako pierwsza w Polsce zajęła się produkcją bielizny menstruacyjnej, ale od samego początku wysoko postawiła poprzeczkę.

IMG_8635_big_Easy-Resizecomjpg

Bielizna Sis jako jedna z niewielu na świecie składa się z antybakteryjnego eukaliptusa, który jest na tyle chłonny, że z powodzeniem zastępuje podpaski i tampony i na tyle cienki i delikatny, że pomimo swojej znakomitej chłonności nie jest o wiele bardziej wyczuwalny, niż zwykła codzienna bielizna.

IMG_8704_big_Easy-Resizecomjpg

Modele bielizny od początku skierowane były do kobiet, więc nie mogły szczycić się jedynie zaawansowaną technologią i skutecznym działaniem. Inspirując się kobiecą różnorodnością powstało pięć wyjątkowych projektów, dedykowanych kobietom o różnych sylwetkach, upodobaniach i stylach życia, które łączy jedno - miłość do siebie, środowiska i brak strachu przed szukaniem nowych, lepszych wersji sprawdzonych dotychczas rozwiązań.

IMG_8748_big_Easy-Resizecomjpg

Tym sposobem kobiety preferujące aktywny tryb życia mogą bez wyrzeczeń oddawać się sportowym aktywnościom w dedykowanym modelu Sporty Sis, klientki stawiające na komfort i wygodę mogą wybrać wyszczuplające modele Comfy oraz Shorty Sis, a dla odważnych powstały modele Sexy i Luxy Sis, które bardziej niż bieliznę ba okres przypominają modele z eleganckich sklepów bieliźnianych.

luxy4_b_Easy-Resizecomjpg

Wiedząc, że różnorodność kobiet nie kończy się na upodobaniach w ofercie Sis Underwear znajdują się modele w rozmiarach od XS do 3XL, a kampanie i sesje zdjęciowe marki pokazują prawdziwe kobiety bez retuszu, z którymi mogą utożsamić się wszystkie klientki.

mirror_small_Easy-Resizecomjpg

Sam produkt, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się kontrowersyjny, po dwóch latach na rynku zjednał sobie rzeszę fanek i stałych klientek, zdobył zainteresowanie mediów i uznanie influencerek.

MX5A4600_Easy-Resizecomjpg

WIęcej na: https://www.sisunderwear.pl/