Schauma sprawia, że pragniemy, aby kąpiel trwała jak najdłużej!


Schauma dba o wszystkich członków rodziny już od ponad 80 lat. Wegańskie formuły oraz naturalnie wyselekcjonowane składniki,  zapewniają silne i zdrowo wyglądające włosy od nasady aż po same końce. Schauma oferuje różne warianty, aby każdy mógł znaleźć coś co jego włosy lubią najbardziej. Na tle konkurencji wyróżnia się także unikatową formułą produktów – dużo piany, bąbelków, a dodatkowo delikatne zapachy, które otulają włosy. Schauma sprawia, że pragniemy, aby kąpiel trwała jak najdłużej!

BTF_01_Schauma_7Herbs_Refill_Schauma_2022_Globaljpg

Jest to marka uwielbiana przez rodziny w całej Polsce, jej zapachy oraz zastosowanie przeznaczone jest dla każdego, bez względu na płeć. Pod kątem formuł dla kosmetyków dla dzieci- jest ona całkowicie bezpieczna i nie szczypie w oczy! Delikatne formuły myjące z ph neutralnym dla skóry, chronią ja przed przesuszeniem. Linia Schauma Men - Szampon z formułą 3w1 do włosów, twarzy i ciała dla mężczyzn z glinką i węglem oraz efektem antybakteryjnym, dokładnie oczyszcza, pozostawiając uczucie czystości i świeżości.

SHP_Schauma_RL_Shampoo_Kid_Woman_7Herbsjpg

Schauma oferuje wysokiej jakości pielęgnację dla wszystkich typów włosów i członków rodziny — nawet tych najmłodszych. Nasze pielęgnujące wegańskie formuły z naturalnych składników opracowane zostały w ramach zaufanej marki rodzinnej z ponad 80-letnim doświadczeniem. Teraz w bardziej nowoczesnych i zrównoważonych opakowaniach.

 BTF_04_Schauma_Shampoo_Schauma_2022_Global_jpg

Asortyment marki Schauma obejmuje nie tylko szampony, ale także odżywki oraz szampony dla dzieci. Dzięki temu Schauma oferuje pielęgnację dostosowaną do indywidualnych potrzeb i każdego rodzaju włosów. Jeśli chcesz mieć idealnie wypielęgnowane, mocne i piękne włosy – zaufaj kosmetykom Schauma! Troszczymy się o kondycję włosów Twoich i Twojej rodziny dzięki składnikom, których Twoje włosy naprawdę potrzebują.

 211027_7HerbsFreshness_400ml_BigSize_Schauma_2022_Globaljpg

Szampony do włosów Schauma wzmacniają strukturę włosów, jednocześnie zapewniając, że włosy pozostają elastyczne i pełne objętości. Ulepszone formuły z przyjaznym dla skóry poziomem pH otulą Twoje włosy gęstą pianą i wydobędą z nich to co najlepsze od nasady aż po same końce!  

 211027_ClassicHopsShampoo_400ml_BigSize_Schauma_2022_Globaljpg

Odżywki do włosów Schauma zapewniają zdrowe i mocne włosy dodatkowo łatwiejsze rozczesywanie. Odżywki do włosów farbowanych długotrwale chronią kolor, oraz wygładzają i pielęgnują strukturę farbowanych włosów.

211124_7HerbsFreshness_Handshot_BigSize_Schauma_2022_Globaljpg

Marka jest przyjazna dla środowiska, jej większość formuł jest wegańskich, opakowania pochodzą z recyklingu (98%, z wyjątkiem nakrętki) i nadają się do ponownego przetworzenia.  Zużyte opakowanie należy wrzucać do żółtego pojemnika na odpady plastikowe.

 211124_ForMen_Handshot_BigSize_Schauma_2022_Globaljpg

Schauma zapewnia nam:

 • Rozkosz dzięki ulepszonej formule z otulającą Twoje włosy gęstą pianą!

 • Formuły zwiększające elastyczność i objętość włosów.

 • Dla silnych i mocnych włosów.

 • Do codziennego stosowania.

 • Formuły wegańskie- bez składników pochodzenia zwierzęcego.

 • Składniki pochodzenia naturalnego, do 95% biodegradowalne.

 • Korpus butelki wykonany w 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

 • Zakrętka wykonana w 25% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

 

Schauma- Pielęgnuje codzienne chwile!

 
Więcej na: https://www.schwarzkopf.pl/marki/pielegnacja/schauma.html