TORA Beachwear – nowa jakość na rynku!


TORA Beachwear to polska, autorska marka produkująca luksusowe stroje plażowe dla kobiet, stworzona przez Denisé Peridis, której greckie pochodzenie wpłynęło na unikatowy styl kostiumów.

 Właścicielka i jednocześnie projektantka, absolwentka szkoły muzycznej i filmowej, której poczucie piękna i styl w dużej mierze ukształtowały przepiękne krajobrazy greckich wysp, już od wielu lat odczuwała potrzebę stworzenia czegoś, co przyniesie jej satysfakcję i będzie źródłem radości, przywoła uczucia towarzyszące dzieciństwu spędzonemu na rodzinnej wyspie Korfu.

DENISE PERIDIS_Easy-Resizecomjpg
 

Kiedy marzenia zaczęły przybierać postać konkretnych projektów, wizja stworzenia własnej marki była bardzo blisko. Stroje miały być eleganckie, komfortowe i najwyższej jakości. Spełnienie tych wymogów okupione było niezwykle ciężką pracą. Czas pandemii i galopująca inflacja dodatkowo utrudniały to zadanie. Przezwyciężanie trudności było jednocześnie motywacją  do zrealizowania swojej wizji.

ZOE BLACK_Easy-Resizecomjpg
 

Stroje plażowe są ubiorem niezbędnym podczas letniego wypoczynku. Kojarzą się z relaksem, czasem oderwania od codziennego trudu i sytuacji pełnych napięcia. Kiedy w czasie wytchnienia możemy poczuć się pięknie i zmysłowo, a tym samym zyskać pewność siebie i poczucie luksusu, wówczas odpoczynek jest pełniejszy i daje nam radość.

ZOE BLACK TOP_Easy-Resizecomjpg

Nie bez powodu nazwano poszczególne modele imionami greckich bogiń. Wywołuje to skojarzenie z ponadczasowym pięknem, któremu trudno się oprzeć, które relaksuje i powoduje, że kobieta może sama czuć się jak bogini. W strojach TORA można poczuć się wyjątkowo, gdyż zastosowano wiele złotych elementów biżuteryjnych, które są jednocześnie sygnowane znakiem firmowym marki TORA Beachwear. Te lśniące w słońcu elementy, stanowiące wyjątkową ozdobę strojów, przyciągają wzrok i w dyskretny sposób podkreślają kobiece wdzięki.

TORA DETAILS_Easy-Resizecomjpg
 

Do produkcji strojów pozyskano najlepsze materiały. Ich atesty gwarantują trwałość, odporność na warunki atmosferyczne i zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Kolory i faktura tkanin przywołują skojarzenia z niezapomnianymi urokami grackich plaż, z kwiatami, których obfitość i uroda jest imponująca, z błękitem roziskrzonych słońcem wód.

 Wyraźną cechą strojów marki TORA Beachwear jest szczególna dbałość o detale. Użyto najwyższej jakości nici, dostosowanych do różnego rodzaju tkanin, zastosowano kryte,  wytrzymałe i elastyczne szwy. Ponadto, starając się sprostać oczekiwaniom klientek, zastosowano miseczki z wymiennymi gąbeczkami.

RAISA PINK TOP_Easy-Resizecomjpg
 

Niesamowite wrażenie wywołała kolekcja łącząca czarną tkaninę z błyszczącymi cekinami.  Jest to nawiązanie do strojów wieczorowych, a więc do sytuacji wyjątkowych, pełnych blasku i elegancji. Stroje z kolekcji TORA Beachwear wydobywają szczególny powab kobiecej natury, a ich perfekcyjna konstrukcja podkreśla piękno i mocne strony kobiecej sylwetki.

FOTINI BLACK DAYNIGHT_Easy-Resizecomjpg

Produkty marki TORA Beachwear dostarczane są do klienta w gustownych, sygnowanych i praktycznych opakowaniach. W trakcie rozpakowywania unosi się zmysłowy zapach perfum skomponowanych przez Denisé Peridis.

Jest wiele kobiet, które pomimo natłoku ogromnej ilości towarów masowej produkcji, wybierają towary wyjątkowe i luksusowe. To potrzeby tych kobiet zaspokajają produkty marki TORA Beachwear. Dbałość o najwyższą jakość modeli, to jednocześnie gwarancja ich trwałości. Ma to bezpośrednie przełożenie na ochronę środowiska.

ATENA RED BACK_Easy-Resizecomjpg
 

Zarówno profil jak i styl marki jest spełnieniem marzeń, urzeczywistnieniem pasji i efektem wielkiej determinacji jej założycielki – Denisé Peridis.

 

Kolekcja dostępna jest w sklepie on-line, pod adresem: https://tora-beachwear.com/

Zapraszamy do obserwowania profilu marki na Facebooku oraz Instagramie