Twoja codzienna dawka uśmiechu od Cannaby!


W Cannaby skupiamy się na tym aby żyło się lepiej. Na własnej skórze przetestowaliśmy działanie naszych olejów, a stres, bezsenność czy ból nie jest już dla nas żadną przeszkodą. Widzimy jak dobre samopoczucie wpływa nie tylko na nas ale i na osoby, którymi się otaczamy; a pamiętajcie dobra energia zawsze wraca! My osiągnęliśmy nasz sukces tworząc produkt najwyższej jakości, produkt z którego jesteśmy dumni, produkt, w który włożyliśmy całe serce.

 

Od samego początku misją naszej firmy jest pomoc. Pomagamy naszym klientom dobrać stężenie, dawkowanie oraz w przypadku cięższych schorzeń, skonsultowanie się z lekarzem.

 

Przykładamy również dużą wagę do edukacji dzieląc się naszym doświadczeniem zebranym przez lata pracy na rynku konopnym, i to właśnie dlatego stworzyliśmy Akademie Cannaby, czyli miejsce gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie wasze pytania i wątpliwości, dowiecie się jak interpretować badania lub jak rozpoznać wysokiej jakości olejek.

 

Poza edukacją oraz pomocą skupiamy się również na utrzymaniu jak najwyższej jakości. Rynek CBD rozwija się szybciej niż świadomość o produktach konopnych, co ma swoje przełożenie na oleje, które możecie znaleźć w internecie i sklepach stacjonarnych. Głównym problemem są badania, które dla nowych klientów często są nie zrozumiałe lub pomijane, a jest to najważniejszy element potwierdzający jakość danego produktu. W cannaby badamy nasze olejki na każdym etapie produkcji - „od nasiona aż do kropli”, aby mieć pewność, że nasze produkty są przede wszystkim bezpieczne i jakościowe.

 

Aby zapewnić tą najwyższą jakość naszych produktów, stosujemy się do wytycznych certyfikatów GAP i GMP, czyli certyfikatów, zapewniających integralność procesu produkcyjnego oraz zgodność z przepisami, dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. Wykonujemy szereg badań, zaczynajac od nasiona i gleby, przez rośliny, aż do produktu końcowego, jakim jest olej CBD. Jak już wspomnieliśmy naszym głównym celem jest stworzenie jakościowego, bezpiecznego i w pełni naturalnego oleju, dlatego też rozcieczmy nasze oleje olejem z nasion konopi - bo moc płynie z natury. Produkt końcowy badany jest pod kątem zawartości kannabinoidów, terpenów, a także substancji szkodliwych, takich jak metale ciężkie, zanieczyszczenia mikrobiologiczne, pozostałości rozpuszczalników, pestycydów i grzybów.

 

Także jeżeli chcesz korzystać z bezpiecznych i jakościowych produktów, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i przetestowania naszej codziennej dawki uśmiechu!


Więcej na: https://cannaby.pl/