Wyraź swój styl i osobowość z Desenio!


W Desenio pasjonujemy się wystrojem wnętrz, a szczególnie stylem skandynawskim. Z dumą możemy ogłosić, że jesteśmy wiodącą w Europie firmą zajmującą się dekoracją ścienną. Oferujemy wyjątkowe projekty w korzystnej cenie, które sprawią, że twój dom nabierze charakteru. Wierzymy, że sztuka powinna być dostępna dla każdego, dlatego codziennie tworzymy nowe projekty, które idą w parze z najnowszymi trendami w modzie i wnętrzarstwie.

Desenio-1029x480jpg

Doskonale wiemy, jak wiele nastroju i uroku mogą wprowadzić do każdego domu plakaty, obrazy oraz ramy. Starannie zaprojektowane przez nasz dział kreatywny galerie ścienne są idealnym sposobem na wyrażenie swojej osobowości i stylu. W Desenio zdajemy sobie sprawę, że twój dom, podobnie jak twoja garderoba, potrzebuje czasem szybkiej i rentownej metamorfozy. Z nami możesz być pewnym, że twoje wnętrze będzie zawsze wyglądało świeżo i modnie. Czy chcesz, żeby twój zimowy salon z minimalistycznej bieli i czerni przeobraził się w kolorowe królestwo geometrycznych kształtów na wiosnę? Chętnie podejmiemy to wyzwanie!

Desenio-1312x640jpg

Jesteśmy też niezmiernie dumni z faktu, że pod koniec 2021 roku 74% naszej załogi stanowiły kobiety, a 43% z nich znalazło się w gronie liderów. Różnorodność, równość i integracja w miejscu pracy są dla nas niezwykle ważne. Nasze skandynawskie biuro zbudowane zostało na fundamentalnych wartościach - pasji, dedykacji i wzajemnej życzliwości.

Desenio-1354x762jpg

Nieustannie pracujemy również nad ulepszaniem naszych inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem. Produkty Desenio wytwarzane są przy użyciu certyfikowanych surowców i przyjaznych dla środowiska metod produkcji, a także przy wspólnym działaniu z organizacjami, których celem jest to, by uczynić świat lepszym miejscem. W 2019 roku Desenio nawiązało współpracę z Blue Marine Foundation (BLUE) w ramach jej niezwykle istotnej misji związanej z ochroną oceanów na świecie. Od roku 2020 jesteśmy też firmą z certyfikatem Forest Stewardship Council® (FSC), co jest naturalnym krokiem w drodze do osiągnięcia istotnych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Jeżeli chcesz lepiej poznać nasze produkty, a także zainspirować się do stworzenia pięknej galerii ściennej w swoim domu, zapraszamy serdecznie do zajrzenia na naszą stronę: desenio.pl/g/galeria-obrazow/.

Desenio-3000x1500jpg

Udaj się na przechadzkę przez różne pokoje i style w zakładce poświęconej inspiracjom, aby znaleźć najbardziej pasującą do ciebie domową galerię ścienną.

kit-0005SunsetCollageBedroomjpg

Więcej na: https://desenio.pl/